Czy to już koniec?

Witajcie miłośnicy piosenki żeglarskiej i nie tylko.

Mam nadzieję, że to ostatki pandemii i wszystko wróci do normy. Pomalutku zaczynają rozkręcać się koncerty więc może i mi uda się w tym roku troszkę pograć i dla Was pośpiewać.

Do zobaczenia na scenie!

Łarpia – Sail – Festival

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na nietuzinkowy koncert mój 🙂 jutro w Trzebieży w „Sielskiej osadzie” – będą też inni wykonawcy – m.in. zespól Klang z … Rzeszowa.
Start imprezy o 20.00.
To nic innego jak „Łarpia-Sail-Festival” – którego jestem „samozwańczym i samotwórczym ojcem” ;-). Przez lata oficjalnym organizatorem był Klub Żeglarski Bras w Policach. Obecnym oficjalnym organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach.
Bardzo się cieszę, że festiwal pozostaje w Policach … bo przecież chodzi tu głównie o Łarpię – rzeczkę „zahaczającą” o Police.
Nie byłoby tego festiwalu, gdyby nie jedna Persona – Jerzy Nędzusiak  ( żeglarz, popularyzator kultury żeglarskiej, fascynat żeglarstwa morskiego, popularyzator muzyki żeglarskiej i szant i do tego mors ;-)) .To on przynajmniej od dziesięciu lat „robi” wszystko sam – szuka wykonawców, wyszukuje operatorów, realizatorów, dobiera miejsca i co najważniejsze – zdobywa sponsorów!!
Taki „policki Owsiak” 🙂
Historia warta osłuchania i uczestnictwa – zapraszam serdecznie!!!!

Jacek „Zielik” Zieliński